Plm palsta

 

Lappeenrannan kaupunki

Pääluottamusmies Jouni Lahikainen

p.0408247051 jouni.lahikainen@lappeenranta.fi

Toimistopäivät ovat torstai ja perjantai.

Plm-toimisto, Koulukatu 23, 2.krs, 53100 Lappeenranta

Olen vuosilomalla 17.6.- 14.7.2019. Paikalla torstaina 18.7.2019.

Kiireisissä luottamusmiesasioissa voi olla yhteydessä Jyty Lappeenrannan puheenjohtajaan Seija Hovi-Kuikkoon puh.040 065 8753 (seija.hovi73@gmail.com) tai

keskustoimiston edunvalvontaosastoon (ma-to kello 9-11, pe kello 10-12) puh. 020 789 3700 (tyosuhdeneuvonta@jytyliitto.fi)

 

Eksote

Pääluottamusmies Satu Harju

p.0447914663 satu.harju@eksote.fi

Toimistopäivät ovat tiistai, keskiviikko ja torstai.

Plm-toimisto, Valtakatu 44 4.krs. 53100 Lappeenranta

 

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Pääluottamusmies Maija Ekholm,

p. 040 136 4607, maija.ekholm@edusampo.fi

 

 

Luumäen kunta

Pääluottamusmies Aulikki Talsi

p. 0407123531 aulikki.talsi@luumaki.fi

 

 

 

Meidän It ja talous Oy

Pääluottamusmies Niina Tarvainen

p.040 660 5099 niina.tarvainen@meita.fi tai niina.tarvainen@gmail.com

 

 

Soitathan ennen tuloasi, jotta olen varmasti tavattavissa.